Kontakt

Daglig leder

  • Maria Hardang
    Telefon: 907 56 814 | E-post: maria@kroaibo.no
  • Kontoret
    Telefon: 359 52 933 |

Styreleder Kro og Kultur

  • Dita Prüse
    E-post: kk-leder@kroaibo.no

Nestleder Kro & Kultur

  • Henriette Enge
    E-post: kk-nestleder@kroaibo.no

Bookingansvarlig Kro & Kultur

  • Trym Grydeland
    E-post: booking@kroaibo.no

Markedsansvarlig Kro og Kultur

  • Kim Allergodt
    E-post: markedsansvarlig@kroaibo.no

Teknisk leder

  • Caroline Bakken Hemmingby
    E-post: teknisk@kroaibo.no

Markedskoordinator Kro & Kultur

  • Magnus Annweiler
    E-post: markedskoordinator@kroaibo.no

Personalansvarlig Kro & Kultur

  • Lisa Sjue
    E-post: personal@kroaibo.no

Utvalgenes Representant

  • E-post: ur@kroaibo.no

Frivilligkoordinator Kro & Kultur

  • Tina Brænden Fet
    Telefon: 46280225 | E-post: frivillig@kroaibo.no

Fri Musikkens Venner Nå!

  • Styret
    E-post: fmvn@kroaibo.no
  • Bookingsansvarlig
    E-post: fmvnbooking@kroaibo.no

Fraktal

  • Styret
    E-post: fraktal@kroaibo.no

Åpen Scene

  • E-post: apenscene@kroaibo.no

Fotogruppen

  • E-post: fotogruppa@kroaibo.no

Bø Studentradio

  • E-post: bostudentradio@kroaibo.no

Vaktansvarlig

  • E-post: vakt@kroaibo.no

Baransvarlig

  • E-post: baren@kroaibo.no

Crewansvarlig

  • E-post: crewansvarlig@kroaibo.no

Tekniskansvarlig

  • E-post: tekniskansvarlig@kroaibo.no

Studentkafeen Kultores

  • E-post: kafe-leder@kroaibo.no

Bø Filmklubb

  • Styret
    E-post: filmklubben@kroaibo.no

Studentuka Viko

  • Styret
    E-post: vikostyret@kroaibo.no

Program

Dato Konsert Pris Klokka
April
21. april 2017

X-RUSS

150,- / 200,-21:00Kjøp billett