Kontakt

Daglig leder

  • Kine Kronkvist
    Telefon: 480 10 960 | E-post: kine@kroaibo.no
  • Kontoret
    Telefon: 359 52 933 |

Styreleder Kro og Kultur

  • Dita Prüse
    E-post: kk-leder@kroaibo.no

Nestleder Kro & Kultur

  • Henriette Enge
    E-post: kk-nestleder@kroaibo.no

Bookingansvarlig

  • Trym Grydeland
    E-post: booking@kroaibo.no

Markedssjef

  • Magnus Annweiler
    Telefon: 95420252 | E-post: markedssjef@kroaibo.no

Teknisk leder

  • Caroline Bakken Hemmingby
    E-post: teknisk@kroaibo.no

Personalansvarlig Kro & Kultur

  • Lisa Sjue
    E-post: personal@kroaibo.no

Utvalgenes Representant

  • Helgi Simonsen
    E-post: ur@kroaibo.no

Frivilligkoordinator Kro & Kultur

  • Tina Brænden Fet
    Telefon: 46280225 | E-post: frivillig@kroaibo.no

Fri Musikkens Venner Nå!

  • Styret
    E-post: fmvn@kroaibo.no
  • Bookingsansvarlig
    E-post: fmvnbooking@kroaibo.no

Fraktal

  • Styret
    E-post: fraktal@kroaibo.no

Åpen Scene

  • E-post: apenscene@kroaibo.no

Fotogruppen

  • E-post: fotogruppa@kroaibo.no

Bø Studentradio

  • E-post: bostudentradio@kroaibo.no

Vaktansvarlig

  • E-post: vakt@kroaibo.no

Baransvarlig

  • E-post: baren@kroaibo.no

Crewansvarlig

  • E-post: crewansvarlig@kroaibo.no

Tekniskansvarlig

  • E-post: tekniskansvarlig@kroaibo.no

Studentkafeen Kultores

  • E-post: kafe-leder@kroaibo.no

Bø Filmklubb

  • Styret
    E-post: filmklubben@kroaibo.no

Studentuka Viko

  • Styret
    E-post: vikostyret@kroaibo.no

Program

Dato Konsert Pris Klokka
Oktober
18. oktober 2017

QUIZ

Gratis inngang!19:00
20. oktober 2017

KlubbKroa presenterer: Boogie Wonderland m/ DJ Federici

0,-21:30
25. oktober 2017

Nico & Vinz m/ special guest SIX60

350/25021:00Kjøp billett
26. oktober 2017

MICETRO: teaterimpro!

Gratis19:00
28. oktober 2017

Halloween med DJ Tjoms og Anco

100/150,-21:30Kjøp billett
November
1. november 2017

Åpen scene

Gratis20:00
2. november 2017

Kultores presenterer: Whales & This Lake

40/8018:00
10. november 2017

Reel Rock 12 tour

50
11. november 2017

Janove

400/300Kjøp billett
18. november 2017

Hellbillies

430/35021:30Kjøp billett