FMVN! Konserter

Hvis du vil høre alle bandene i Spotify, legg til denne listen… 

2015

14.02 – Frk. Fryd (samarbeid med KK)

27.02 – RåkkePöbb med Korrupte Konger og Skallebank

20.03 – TRANSISTOR METALLFEST2015 (10 år) – Blodstrupmoen, Execration, In Vain

21.03 – TRANSISTOR METALLFEST 2015 (10 år) – Frostheim, Haraball, Kampfar

09.04 – Honningbarna og Razika + Captain Kill

17.04 – Råkkepöbb med ACES, Valerie og The Pheromone

21.08 – The Dogs

28.08 – LLfinger

13.11 – Dunderbeist + Ribozyme

 

2014

06.03 – TRANSISTOR METALLFEST 2014: Sahg, Skambankt, Korrupt

22.03 – Blues Pills

05.04 – Fjorden Baby!

29.08 – Kvelertak (samarbeid med KK) + Shevils

22.10 – Highasakite og Psyence Fiction (samarbeid med Bø Jazzklubb og KK)

24.10 – RåkkePöbb med The Pheromone

22.11 – Hvitmalt Gjerde

28.11 – RåkkePöbb med Feral Season

 

2013

19.01 – Death by Unga Bunga

08.03 – TRANSISTOR METALLFEST 2013: Deathcrush, Blood Command

09.03 – TRANSISTOR METALLFEST 2013: MindGrinder, Nekromantheon, Aura Noir

23.08 – Black Debbath

13.09 – Gerilja

09.11 – Billie Van

 

2012

23.03 – TRANSISTOR METALLFEST 2012: Taake, Helheim

28.04 – El Caco

22.08 – Mikhael Paskalev

22.09 – The Good, The Bad and The Zugly

19.10 – Oslo Ess, Anton Ruud I Terapi

 

2011

24.08 – Phone Joan

 

2010

23.01 – Ribozyme + Revolver

13.03 – Transistor 2010 m/ Ørkenkjøtt, Deathhammer & Blodspor

10.04 – SKAM

22.04 – Three Bands on the Bill: While You Slept, SIBIR & Girl Happy

 

2009

15.01 – The Wit + Davy Jones’ Locker

21.03 – Lady Moscow

23.04 – Dunderbeist

02.05 – El Caco + Insense (I samarbeid med KK)

18.08 – The Alexandria Quartet

12.09 – Turdus Musicus

20.11 – KITE + Rocketboyz

 

2008

02.02 – Howlin Mama + support: Gôttemia

07.02 – Lukestar

02.03 – Vidar Vang (I samarbeid med VIKO)

19.08 – Jaqueline + support: Third Brigade

13.09 – The Megaphonic Thrift

04.10 – Tommy Tokyo & Starving For My Gravy

20.11 – Catastrophes

27.11 – Oðeon

 

2007

25.01 – Syme

17.03 – Transistor 07 m/ Blood Tsunami, Showdown & Evilizer

22.03 – Lukas Kasha + support: Arhats

14.08 – The Goo Men

15.09 – Major Parkinson

25.10 – Dog Almighty

17.11 – The Danny Cannon Show

 

2006

21.01 – The Liptones (S) / Fence

15.02 – Now weve got members + Magnus Moriarty

29.04 – Transistor 06′ M/Fracture, Vreid & 1349

24.08 – Subs (Kina)

22.09 – FMVN! 10 år: Grand Island / Blind Archery Club

18.11 – Ribozyme

 

2005

09.02 – The Mormones

05.03 – Transistor 2005 m/ Zyklon, Red Harvest & MindGrinder

27.04 – Superfamily

25.08 – Karl Barxx

29.09 – The Mono Sapiens / Nikkeby Lufthavn

02.11 – JR Ewing

 

2004

14.01 – The Uptowners

18.02 – El Corazôn

17.04 – The Indikation

19.08 – Safariari

20.11 – Johndoe

 

2003

15.03 – Datarock / Lorraine

02.04 – Surferosa

05.04 – Furia

30.08 – Amulet

10.09 – Sissy Wish

27.09 – Lorraine

 

2002

30.01 – El Caco + support: Trucker

16.02 – Rock mot Rasisme: Camaros / Deluxe 66

27.08 – Surferosa + support: Camera (S)

12.10 – Gåte

23.11 – Honcho / Gate 9

 

2001

09.01 – Rifu / Trass

24.01 – Electrostar / Popface

31.01 – Beezewax

28.08 – Psycho-Path (SLO)

05.09 – St. Thomas

03.11 – FMVN! 5 år: Sister Sonny / Surferosa / Dubel Darr

23.11 – Askil Holm / Jamesband / Raggedy Matt

 

2000

12.01 – Ai Phoenix

21.01 – Blåmann Blåmann

09.02 – Kings of Convenience / Small Unit of Audio Navigators / The Retardos

13.02 – UK Subs (UK)

16.03 – Konvoj (Röyksopp / Ralph Myerz / Dj Erot / Dj Bjørn Torske)

22.03 – Motorpyscho

05.04 – Godsize / Quest

20.04 – Ex-Cathedra / Los Fastidos

25.08 – Small Unit of Audio Navigators

06.09 – Thee Ultra Bimbos (FIN)

12.09 – 101 + No Rest

04.11 – Furia / Cadillac

25.11 – Vidar Vang

 

1999

09.01 – Come Taste the Band

29.01 – Ras Nas

05.02 – Blåmann

09.02 – Poor Rich Ones

10.02 – Furia / Lillemor

11.02 – Sweep / The Hardyboyz

12.02 – Cato Salsa Experience / Headset / Astroburger

13.02 – Jocelyn High / Chairs

24.02 – Bellatrix (Isl)

13.04 – Motorpsycho

27.08 – Furia

03.09 – King Midas

07.09 – Alliance

17.09 – Cloroform

01.10 – Hellride

08.10 – Düreforsög (DK)

13.10 – Melt-Banana (Jap)

27.10 – Karate (US)

 

1998

14.01 – Phy

27.01 – Bob Hund

15.02 – Turbonegro

06.02 – P.I.K.E.

07.02 – Datsun og Scweinhund

11.02 – Poor Rich Ones

15.02 – Otto’s Speedway Organ Action

12.03 – Motorpsycho

02.04 – Backyard Babies (S)

14.03 – 2227 (Slo)

02.05 – Tad Pole

01.09 – Link 80 (US)

02.10 – Scream Opera

03.11 – MU330 (US)

 

1997

23.04 – Red Harvest

15.09 – Rastafarouts

26.09 – Chairs

10.10 – Hedge Hog

 

1996

27.09 – Reebb

04.10 – Motorpsycho

31.10 – Subgud

Program

Dato Konsert Pris Klokka
August
14. august 2017

Åpningsuka 2017

Kommer
September
16. september 2017

deLillos

250,- / 350,-21:30