Viktig informasjon: Vi etterfølger alle råd og restriksjoner mtp. Korona Les mer her
Programhistorikk 2020-06-10T11:30:09+00:00

12.01.2013 – DJ’s Made in Norway og Adriz
19.01.2013 – Death by Unga Bunga
25.01.2013 – Vintergrus: Hundred Streams / Comet Kid / Anton Ruud i Terapi
26.01.2013 – 80 talls fest med Nasty Riot
16.02.2013 – Valentourettes
08.03.2013 – Transistor festival: Deathcrush/ / Blood Command
09.03.2013 – Transistor festival: Aura Noir / Mindgrinder / Nekromantheon
15.03.2013 – A-Lee
16.03.2013 – Hellbillies
12.04.2013 – Stand up m/Daniel-Ryan Spaulding
20.04.2013 – Philco Fiction
10.05.2013 – BIG BANG
22.08.2013 – Lido Lido
23.08.2013 – Black Debbath
13.09.2013 – Gerilja
05.10.2013 – Lars Vaular
02.11.2013 – Thomas Dybdahl / support: Monica Heldal
09.11.2013 – Billie Van
16.11.2013 – Supermale

27.01.2012 – Lausgrus: Captain Kill / Ivan Mudd
28.01.2012 – 80 tallsfest med Nasty Riot
04.02.2012 – dOMi
18.02.2012 – Team Me
25.02.2012 – Casiokids m/ support Megaphonic Thrift
02.03.2012 – Zoom Urørt turneen 2012: Slim-B & Horvei The Greatness / Casual Friday
09.03.2012 – Vassendgutane
10.03.2012 – Honningbarna m/support Moron Police
17.03.2012 – Supermale
21.03.2012 – Kaizers Orchestra
23.03.2012 – Transistor: Taake / Helheim
20.04.2012 – Bluesgrus: Lucid / Son of a House
21.04.2012 – LidoLido
28.04.2012 – El Caco
04.05.2012 – Bokpresentasjon: Piratliv av Anders Odden. Konsert med Magenta
22.08.2012 – Mikhael Paskalev
23.08.2012 – Sirkus Eliassen
31.08.2012 – Folk/Pop Lausgrus: Bård Watn / Jens Andersson / Valverde
01.09.2012 – Donkeyboy
07.09.2012 – TNT!
14.09.2012 – Mathias Stubø Band
22.09.2012 – The Good, The Bad and The Zugly
19.10.2012 – Oslo Ess / Anton Ruud i Terapi
23.10.2012 – HUMBUCKER
01.11.2012 – Kråkesølv
30.11.2012 – Karpe Diem
22.01.2011 – Proviant Audio
11.02.2011 – Hypnoseshow med Torgrim Holte
24.02.2011 – Katzenjammer
25.02.2011 – Ultra Sheriff
26.02.2011 – Jaa9 og OnklP
04.03.2011 – Lukestar
17.03.2011 – BigBang
26.03.2011 – Okkultokrati / Seventh
09.04.2011 – Kvelertak
30.04.2011 – Midt-Telemark Storband
24.08.2011 – Phone Joan
26.08.2011 – AdmiralP
03.09.2011 – Bø Rock City Jamboree
09.09.2011 – Casa Murilo
16.09.2011 – Stand Up med Dag Sørås
24.09.2011 – Folkemusikk Aukustisk
29.09.2011 – JUBILEUM! Jarle Bernhoft
30.09.2011 – JUBILEUM! Hopalong Knut m/ support: Rebolt
01.10.2011 – JUBILEUM! Mhoo
21.10.2011 – Ökogym
28.10.2011 – Mayflower Madame
05.11.2011 – CC Cowboys
11.11.2011 – LEMAITRE
19.11.2011 – Hellbillies
21.11.2011 – Solvending
15.01.2010 – DJ FINAL
16.01.2010 – Chris Lee og Yoga Fire
23.01.2010 – Ribozyme / Revolver
20.02.2010 – DUMDUM BOYS
13.03.2010 – Transistor: Ørkenkjøtt / Deathhammer / Blodspor
18.03.2010 – DU! / Det Är Jag Som Är Döden
19.03.2010 – The Pink Robots
26.03.2010 – Kråkesølv
10.04.2010 – SKAM
17.04.2010 – Raga Rockers
22.04.2010 – While You Slept / Sibir / Girl Happy
29.04.2010 – Jaga Jazzist
06.05.2010 – Veronica Maggio
17.08.2010 – FORZA
19.08.2010 – Karpe Diem
21.08.2010 – Silje og Christine (P3)
27.08.2010 – Pablo Francisco Funkin’ off the Wall Tour
04.09.2010 – Marjit Vinjerui
11.09.2010 – The Shitsez
16.09.2010 – Paprika Korps
18.09.2010 – Hurra Torpedo
30.09.2010 – JORN
08.10.2010 – The New Wine / Pow Pow
16.10.2010 – Lars Vaular / Tommy Tee / Jesse Jones
20.11.2010 – Hellbillies
26.11.2010 – 22
15.01.2009 – The Wit og Davy Jones’ Locker
17.01.2009 – Onkel Tuka
23.01.2009 – Susie Cain
24.01.2009 – Bermuda Triangle
31.01.2009 – 80-tallsfest m/ Nasty Riot
06.02.2009 – Casiokids
14.02.2009 – Trang Fødsel
20.02.2009 – Backstreet Girls & The Carburetors
21.02.2009 – Datarock
27.02.2009 – Pony The Pirate & Norma Sass / El Kayenne
14.03.2009 – Bigbang
20.03.2009 – Use Me / Crawling Duck Johnson.
21.03.2009 – Lady Moscow
27.03.2009 – Mari Boine
16.04.2009 – Dj Teddy Touch
23.04.2009 – Dunderbeist
02.05.2009 – El Caco / Insense
18.08.2009 – The Alexandria Quartet
20.08.2009 – Postgirobygget
22.08.2009 – Dj Teddy Touch med Flava Few
05.09.2009 – Katzenjammer
11.09.2009 – Get Dancy
12.09.2009 – Turdus Musicus / The Kings of Tromsż Hardcore
19.09.2009 – Paperboys
25.09.2009 – Gustu / Asiago
24.10.2009 – Dirty Deeds
26.10.2009 – W.A.S.P.
30.10.2009 – Von Lucifer / Dirty Down
14.11.2009 – Donkeyboy
20.11.2009 – KITE / Rocketboyz
19.01.2008 – Heroes & Zeros
26.01.2008 – The Poodles (S)
31.01.2008 – Los Plantronics
02.02.2008 –Howlin’ Mama / Gøttemia
07.02.2008 – Lukestar
16.02.2008 – DJ Gymbag
20.02.2008 – Zoom Urørt 2008: Sigh & Explode / Gerilja + support Al Jazeera
01.03.2008 – Animal Alpha
04.03.2008 – Kaizers Orchestra
08.03.2008 – Madcon
04.04.2008 – Kurt Nilsen
11.04.2008 – Turdus Musicus & Pirate Love / The Gapp Sound & The Arhats
18.08.2008 – DJ En Som Heter Marius
19.08.2008 – Jaqueline / support: Third Brigade
21.08.2008 – deLillos ’85
23.08.2008 – DJ Rune Lindbæk
28.08.2008 – Rumble In Rhodos /support: Sirens and Us
06.09.2008 – Superfamily / support: Campfire Kansas
11.09.2008 – Ungdomskulen & Cables
13.09.2008 – The Megaphonic Thrift
18.09.2008 – DJ Breakneck
19.09.2008 – Aviendha / Meadows & Io
26.09.2008 – Gatas Parlament
04.10.2008 – Tommy Tokyo & Starving For My Gravy
10.10.2008 – D.D.E.
18.10.2008 – Karpe Diem
24.10.2008 – Moddi
29.10.2008 – Classic Club: Nobodys Jig
08.11.2008 – Vinter in Hollywood
14.11.2008 – Valentourettes speller Jokke / support Grand Cafè
20.11.2008 – Catastrophes
21.11.2008 – MindGrinder
22.11.2008 – Hellbillies
27.11.2008 – Oðeon
18.01.2007 – Johndoe / support: Third Brigade
25.01.2007 – SYME
27.01.2007 – The Poodles (S)
19.02.2007 – Morten Abel
21.02.2007 – Sivert Høyem & The Volunteers
24.02.2007 – Valentourettes / Backstreet Girls
17.03.2007 – Blood Tsunami
22.03.2007 – Lukas Kasha /support: Arhats
14.04.2007 – BigBang
14.04.2007 – BigBang (rusfri ungdomskonsert)
14.08.2007 – The Goo Men
16.08.2007 – Postgirobygget
18.08.2007 – Raggabalder Riddim Rebels
08.09.2007 – Bare Egil Band + support El Cuero
15.09.2007 – Major Parkinson
22.09.2007 – Kango
26.09.2007 – Rock Furore
29.09.2007 – Raga Rockers
11.10.2007 – Timbuktu & Damn! (S) / support: Chris Lee
25.10.2007 – Dog Almighty
03.11.2007 – DJ En Som Heter Marius
16.11.2007 – Hellbillies
17.11.2007 – The Danny Cannon Show
19.11.2007 – Ash (UK)

12.01.2006 – Ralph Myerz & The Jack Herren Band /supp: Rebolt
21.01.2006 – The Liptones (S) / Fence
27.01.2006 – Bygdabilly Band
28.01.2006 – Spider
02.02.2006 – Jazzland Community Tour: Sidsel Endresen
03.02.2006 – Husfest m/ husmżte (intern)
09.02.2006 – G-HA
15.02.2006 – Now we’ve got members / Magnus Moriarty
23.02.2006 – Serena Maneesh
25.02.2006 – Hurra Torpedo
04.03.2006 – ZoomUrørt 2006: Heroes & Zeros / The Fernets / Kill Your Darlings
09.03.2006 – Litterær Salong: Olaug Nilssen & Jon Øystein Flink
17.03.2006 – No Torso
17.03.2006 – Lasse and the Dirty Dogs
23.03.2006 – Turboneger
25.03.2006 – Tungtvann
20.04.2006 – Litterær Salong: Blad og Christiansen
21.04.2006 – DumDum Boys
29.04.2006 – 1349 / Fracture / Vreid
22.08.2006 – The Ark (S)
24.08.2006 – Subs (Kina)
25.08.2006 – Litterær Salong: Helene Uri
26.08.2006 – DJ Dust & DJ Gaute Drevdal
07.09.2006 – Karpe Diem
14.09.2006 – Wibutee
22.09.2006 – Grand Island / Blind Archery Club
28.09.2006 – DJ SUNSHINE
30.09.2006 – Elvira Nikolaisen
05.10.2006 – Hopalong Knut
14.10.2006 – CC Cowboys
19.10.2006 – Dj Strangefruit
21.10.2006 – Marit Larsen
17.11.2006 – Hellbillies
18.11.2006 – Ribozyme

08.01.2005 – Cocktail Slippers
22.01.2005 – My Midnight Creeps
29.01.2005 – Lipstick Liontigers
03.02.2005 – Nils Petter Molvær
09.02.2005 – The Mormones
18.02.2005 – ZOOM’05 m/ Purified in Blood
19.02.2005 – Sgt. Petter
05.03.2005 – Zyklon / Red Harvest / MindGrinder
16.03.2005 – DJ Strangefruit
01.04.2005 – WE
07.04.2005 – Hopalong Knut
08.04.2005 – Bokcafè med Ole Asbjørn Ness
09.04.2005 – deLillos
23.04.2005 – Jim Stärk
27.04.2005 – Superfamily
20.08.2005 – Bygdabilly Band
23.08.2005 – Big Bang
25.08.2005 – KaRL BaRX
27.08.2005 – DJ Nuhhh
01.09.2005 – Jaga Jazzist
10.09.2005 – Two Bands and A Legend
22.09.2005 – DJ Olle Abstract
24.09.2005 – Animal Alpha
29.09.2005 – Thee Mono Sapiens / Nikkeby Lufthavn
01.10.2005 – Raga Rockers
06.10.2005 – Marit & Mahala Show
15.10.2005 – Surferosa / support: Napoo
22.10.2005 – Hustfestkonsert: Kaizers Orchestra
02.11.2005 – JR Ewing
10.11.2005 – Cato Salsa Experience / support: Brut Boogaloo
15.11.2005 – Litterær Salong: Knut Kolnar
17.11.2005 – Raggabalder Riddim Rebels
25.11.2005 – deLillos
10.01.2004 – Askil Holm
14.01.2004 – The Uptowners
17.01.2004 – Karin Park / support: Spetakkel
21.01.2004 – Don Juan Dracula
18.02.2004 – El Corazón
21.02.2004 – Standup: Dagfinn Lyngbø
25.02.2004 – Barabas & The Happy Few
13.03.2004 – Zoom 2004: Silence The Foe / The Beautiful People / Mayflies
16.03.2004 – Thomas Dybdahl
20.03.2004 – TNT
17.04.2004 – The Indikation
20.04.2004 – Magnight
22.04.2004 – William Hut
07.05.2004 – E76
15.05.2004 – Bjørn Rosenstrøm
17.08.2004 – Span / support: Powerage
19.08.2004 – Safariari
20.08.2004 – Gatas Parlament / Karpe Diem
28.08.2004 – King Khan
04.09.2004 – The National Bank
08.09.2004 – Noxagt & Lasse Marhaug
23.09.2004 – Phoenix (F)
24.09.2004 – Side Brok
09.10.2004 – Ralph Myerz & The Jack Herren Band
14.10.2004 – Gjerstad Funk og Fiskarlag
16.10.2004 – The Uptowners
23.10.2004 – Ugress
13.11.2004 – Odd Nordstoga
18.11.2004 – Bugge Wesseltoft
20.11.2004 – Johndoe

18.01.2003 – Big Bang
25.01.2003 – The Poodles
22.02.2003 – Emmerhoff & The Melancholy Babies / Frost
26.02.2003 – Vidar Busk
28.02.2003 – Håkan Hellström (S)
15.03.2003 – Datarock / Lorraine
29.03.2003 – Ralph Myerz & The Jack Herren Band (Fraktal)
30.03.2003 – Kick Out The Jamz
02.04.2003 – Surferosa
21.08.2003 – Ricochets
30.08.2003 – Amulet
10.09.2003 – Sissy Wish
17.09.2003 – Ephemera
19.09.2003 – Satyricon
27.09.2003 – Lorraine
02.10.2003 – Magnet
08.10.2003 – Briskeby
09.10.2003 – Sissokho System
15.10.2003 – Kurt Nilsen
16.10.2003 – Studentkro m/ lżnningspils
25.10.2003 – Dadafon
01.11.2003 – DumDum Boys
12.11.2003 – Turboneger
22.11.2003 – Madrugada

26.01.2002 – The Poodles
30.01.2002 – El Caco / support: Trucker
09.02.2002 – Furia m/ William Hut
16.02.2002 – Camaros / Deluxe 66
23.02.2002 – Big Bang
24.02.2002 – Velodyne
01.03.2002 – Fake It Or Leave It / John Peters
02.03.2002 – Kaizers Orchestra
27.04.2002 – El More
02.08.2002 – Gåte
22.08.2002 – Askil Holm / support: Lorenzo
27.08.2002 – Surferosa / support: Camera (S)
29.08.2002 – Studentkro m/ karaoke
31.08.2002 – Galaxee
01.09.2002 – Ralph Myerz & The Jack Herren Band
14.09.2002 – Babel Fish
25.09.2002 – Bokcafe m/ Tor Åge Bringsværd
27.09.2002 – Björn Rosenström (S)
05.10.2002 – Don Juan Dracula
09.10.2002 – Vidar Vang / support: Clark
12.10.2002 – Gåte
26.10.2002 – Elvin Friendly
01.11.2002 – Jaga Jazzist
09.11.2002 – deLillos
15.11.2002 – Ugress
23.11.2002 – Honcho / Gate 9
29.11.2002 – Hellbillies

09.01.2001 – Rifu / Trass
19.01.2001 – Pæronsoda
20.01.2001 – Emmerhoff & The Melancholy Babies
24.01.2001 – Electrostar / Popface
27.01.2001 – The Poodles
31.01.2001 – Beezewax
02.02.2001 – Trio Het
03.02.2001 – Midnight Choir
10.02.2001 – Come Taste The Band
24.02.2001 – Briskeby / support: Surferosa
28.02.2001 – Black Debbath
01.03.2001 – Jaga Jazzist / Intellecto
15.03.2001 – Furia
24.03.2001 – Madrugada
21.04.2001 – Tungtvann
16.05.2001 – Palace of Pleasure
03.08.2001 – Vamp
04.08.2001 – Four Men & a Dog
25.08.2001 – D’Sound
28.08.2001 – Psycho-Path
01.09.2001 – Standup m/ Espen Thoresen & Kristopher Schau
05.09.2001 – St. Thomas
08.09.2001 – Sahara Hotnights (S) / support: Bronco Busters
14.09.2001 – Norland Wind (IRL)
19.09.2001 – Kroa 30 År: Vidar Vang / Odd / Askil Holm
21.09.2001 – Kroa 30 År: Røyksopp / DJ Bjørn Torske
22.09.2001 – Kroa 30 År: Åsleik Engmark / Gåte / Kaizers Orchestra
06.10.2001 – Vibeke Saugestad
21.10.2001 – Håkan Hellström (S)
03.11.2001 – Sister Sonny / Surferosa / Dubel Darr
23.11.2001 – Askil Holm / jamesband / Raggedy Matt
24.11.2001 – Hellbillies

12.01.2000 – Ai Phoenix
15.01.2000 – Postgirobygget
21.01.2000 – Blåmann Blåmann
27.01.2000 – Morten Abel
29.01.2000 – Madrugada
09.02.2000 – Kings of Convenience / Small Unit of Audio Navigators / The Retardos
12.02.2000 – Backstreet Girls
13.02.2000 – UK Subs (UK)
19.02.2000 – Pæronsoda
26.02.2000 – Bellatrix (ISL)
28.02.2000 – Bjørn Berge
01.03.2000 – Publiners
11.03.2000 – Savage Rose (DK)
16.03.2000 – Konvoj: Røyksopp / Ralph Myerz / Dj Erot / Dj Bjørn Torske
18.03.2000 – Påsan feat. Martine & Mirejam
22.03.2000 – Motorpyscho
25.03.2000 – deLillos
05.04.2000 – Godsize / Quest
07.04.2000 – Icon of Coil
08.04.2000 – Zeromancer
20.04.2000 – Ex-Cathedra / Los Fastidos
27.04.2000 – Atakama
04.08.2000 – Fairport Convention (UK)
05.08.2000 – Knut Reiersrud / Hellbillies
25.08.2000 – Small Unit of Audio Navigators
26.08.2000 – Atakama
02.09.2000 – Big Bang
06.09.2000 – Thee Ultra Bimbos
09.09.2000 – Poor Rich Ones / Sylvia Wayne
12.09.2000 – 101 + No Rest
16.09.2000 – Infinity
23.09.2000 – Black Debbath
28.09.2000 – Lydlandskap
30.09.2000 – Briskeby
13.10.2000 – Cloroform
20.10.2000 – Liberator (S)
04.11.2000 – Furia / Cadillac
11.11.2000 – deLillos
25.11.2000 – Vidar Vang

15.01.1999 – Come Taste The Band
16.01.1999 – Alphaville (D)
29.01.1999 – Ras Nas
30.01.1999 – Komeda (S)
05.02.1999 – Blåmann
09.02.1999 – Poor Rich Ones
10.02.1999 – Furia / Lillemor
11.02.1999 – Sweep / The Hardyboyz
12.02.1999 – Cato Salsa Experience / Headset / Astroburger
13.02.1999 – Jocelyn High / Chairs
20.02.1999 – Locomotives
24.02.1999 – Bellatrix (ISL)
27.02.1999 – Seigmen
02.03.1999 – Highland Fling
05.03.1999 – Afrazz
13.04.1999 – Motorpsycho
30.04.1999 – Abnormal / Riccochets
16.05.1999 – Pen Jakke
27.08.1999 – Furia
28.08.1999 – Sanderfinger
03.09.1999 – King Midas
04.09.1999 – Larry & The Lefthanded (FIN)
07.09.1999 – Aliance
11.09.1999 – Laptop (US)
17.09.1999 – Cloroform
30.09.1999 – Palace of Pleasure
01.10.1999 – Hellride
08.10.1999 – Düreforsög (DK)
09.10.1999 – Midnight Choir
13.10.1999 – Melt-Banana
15.10.1999 – Bokbadet på tur: Jo Nesbø
16.10.1999 – The Wannadies (S)
27.10.1999 – Karate (US)
28.10.1999 – Big Bang
13.11.1999 – Hellbillies

14.01.1998 – Phy
17.01.1998 – Morten Abel
27.01.1998 – Bob Hund (S)
31.01.1998 – Herreavdelingen
05.02.1998 – Turbonegro
06.02.1998 – P.I.K.E.
07.02.1998 – Datsun og Scweinhund
11.02.1998 – Poor Rich Ones
13.02.1998 – Nils Petter Molvær
14.02.1998 – The Yum Yums
15.02.1998 – Otto’s Speedway Organ Action
21.02.1998 – Palace of Pleasure
28.02.1998 – Limahl / support: Don’t Support
04.03.1998 – Iver Kleive Kompani
06.03.1998 – Ingenting
12.03.1998 – Motorpyscho
14.03.1998 – Mogwai (SCO)
18.03.1998 – Bel Canto
21.03.1998 – Gluecifer / Monster (S)
25.03.1998 – Twigs
28.03.1998 – deLillos
02.04.1998 – Backyard Babies (S)
14.04.1998 – 2227 (SLO)
18.04.1998 – Hellbillies
23.04.1998 – Save Ferris (US)
30.04.1998 – DumDum Boys
02.05.1998 – Tad Pole
16.05.1998 – Sister Sonny
29.05.1998 – P.I.K.E.
22.08.1998 – Raga Rockers
23.08.1998 – Cato Salsa Experience
24.08.1998 – Cato Salsa Experience
25.08.1998 – Cato Salsa Experience
27.08.1998 – Torsdagsdisco
01.09.1998 – Link 80 (US)
25.09.1998 – The Hardyboyz
26.09.1998 – D’Sound
02.10.1998 – Scream Opera
09.10.1998 – Pacer
27.10.1998 – Bugge Wesseltoft
03.11.1998 – MU330 (US)
25.11.1998 – Fläskkvartetten (S)

18.01.1997 – Ratataboo
25.01.1997 – Insert Coin
01.02.1997 – Ingenting
13.02.1997 – Swans
22.02.1997 – CC Cowboys
25.02.1997 – Jan Erik Wold
26.02.1997 – Seigmen
28.02.1997 – Locomotives
08.03.1997 – Trio m/ Tuba
14.03.1997 – Mogwai (SCO)
15.03.1997 – Jan Eggum
05.04.1997 – Young Neils
11.04.1997 – Bmx Bandits (SCO)
19.04.1997 – Kåre & The Cavemen
23.04.1997 – Red Harvest
26.04.1997 – Harald Medbye
03.05.1997 – The Janh Teigen Experience
14.05.1997 – Morphine (US)
21.08.1997 – Locomotives + support: P.I.K.E.
23.08.1997 – Hot Pants
27.08.1997 – Bløff
29.08.1997 – The Wannadies (S)
30.08.1997 – Beckstrøm
04.09.1997 – Björn Again (AUS)
06.09.1997 – Autopulver
15.09.1997 – Rastafarouts
20.09.1997 – Trang Fødsel
26.09.1997 – Chairs
27.09.1997 – P.I.K.E.
04.10.1997 – Søsterhjemmet / Something Odd
08.10.1997 – Düreforsög (DK)
10.10.1997 – Hedge Hog
11.10.1997 – Global Spirit
16.10.1997 – Apocalyptica (FIN)
25.10.1997 – Åsleik Engmark
29.10.1997 – Savoy
01.11.1997 – Seigmen
08.11.1997 – deLillos
15.11.1997 – Poor Rich Ones
21.11.1997 – The Real Thing
29.11.1997 – Jacob Young

12.01.1996 -Tim Scott
13.01.1996 -Punch Drink
20.01.1996 – deLillos
26.01.1996 – Swervedriver (UK)
17.02.1996 – Chumbawamba (UK)
02.03.1996 – The Walkabouts (US)
11.04.1996 – Kharta 77
20.04.1996 – Angelique Kidjo (FRA)
27.04.1996 – DumDum Boys
24.08.1996 – Weeds
30.08.1996 – Norland Wind (IRL)
31.08.1996 – Veronica’s Friends
07.09.1996 – Joachim Nielsen
14.09.1996 – Velvet Belly
20.09.1996 – Go To Blazes (US)
27.09.1996 – Reebb
28.09.1996 – Di Derre
04.10.1996 – Motorpyscho
11.10.1996 – Hedningarna (S)
17.10.1996 – Postgirobygget
19.10.1996 – Dubwar (Wales)
26.10.1996 – Bob Hund (S)
31.10.1996 – Subgud
14.11.1996 – Kroa 25 år: Dum Dum Boys / support: Willy B. & The Comstock Load
15.11.1996 – Kroa 25 år: Penthouse Playboys / support: Ephemera
16.11.1996 – Kroa 25 år: Bel Canto / support: Åsleik Engmark / Mushroomers
30.11.1996 – 4 Men And a Dog (IRL)

21.01.1995 – The Rambelins
28.01.1995 – Run Dog Run
04.03.1995 – Bo Kaspers Orkester (S)
30.03.1995 – 22 Pistepirkko (FIN)
22.04.1995 – Radionettes
29.04.1995 – Stefan Sundström (S)
25.08.1995 – Erik Bye
26.08.1995 – Yehawanahavababa
08.09.1995 – Chokebore (US)
09.09.1995 – Lompelandslaget
13.09.1995 – Skrujern
16.09.1995 – Green Cortinas
23.09.1995 – Gartnerlosjen
13.10.1995 – Fläskkvartetten (S)
21.10.1995 – Sway
26.10.1995 – Dråges Eventyrblanding
11.11.1995 – Seigmen / support: Piledriver

10.01.1994 – Weld
22.01.1994 – deLillos
12.02.1994 – Israelvis
26.02.1994 – Gartnerlosjen
03.03.1994 – Dråges Eventyrblanding
05.03.1994 – The Rambelins
19.03.1994 – Mercury Motors
04.04.1994 – deLillos
09.04.1994 – Anne Grethe Preus
15.04.1994 – Chris Cacavas (US)
30.04.1994 – The Pogues (UK)
27.08.1994 – Tara (IRL/N)
03.09.1994 – Tre Små Kinesere
10.09.1994 – Ratataboo
14.09.1994 – Lars S. Sørebø
16.09.1994 – Irie Darlings (S)
24.09.1994 – Di Derre
01.10.1994 – Vampire State Building / support: Caustic Soda
08.10.1994 – Weld
15.10.1994 – Kiss’n Time
26.10.1994 – Totalteateret Tigern
28.10.1994 – Sterk, Naken og Biltyvene
17.11.1994 – Maniac Farmers
19.11.1994 – XS To The Ravezone
26.11.1994 – DumDum Boys

16.01.1993 – Bla-Di-Blasto
23.01.1993 – Tonzing Queens
30.01.1993 – Dublin Fair
06.02.1993 – Eek-A-Mouse (JAM)
27.02.1993 – Yellow Swans
20.03.1993 – Kung Fu Girls
27.03.1993 – Rovers
03.04.1993 – Simple
15.04.1993 – Ned’s Atomic Dustbin (UK)
01.05.1993 – Irie Darlings (S)
05.05.1993 – Mojo Nixon (US)
07.05.1993 – John Wesley Harding (UK)
15.05.1993 – Motorpsycho
27.08.1993 – Jokke & Valentinerne
11.09.1993 – Vamp
18.09.1993 – NBB
25.09.1993 – Seigmen
02.10.1993 – Cosmic Dropouts
09.10.1993 – 22 Pistepirkko (FIN)
30.10.1993 – Life, But How To Live It
06.11.1993 – Tara (IRL/N)
13.11.1993 – Pogo Pops
20.11.1993 – Velvet Belly
27.11.1993 – Titties’n Kane

17.01.1992 – Casino Steel
25.01.1992 – Einmal Kommt Die Liebe
01.02.1992 – Go Go Gorilla
08.02.1992 – Holy Toy
22.02.1992 – Lynni Treekrem
29.02.1992 – Mercury Motors
14.03.1992 – Jonas Fjeld
19.03.1992 – Captain America / support: Kung Fu Girls
21.03.1992 – Tara (IRL/N)
28.03.1992 – DumDum Boys
04.04.1992 – Sister Rain / support: Opp Ned
25.04.1992 – Freepax
22.08.1992 – Bjerkmann
29.08.1992 – Toini & The Tomcats
05.09.1992 – The Contenders
12.09.1992 – Notodden Blues Band
17.09.1992 – Swell (US)
26.09.1992 – Tara (IRL/N)
03.09.1992 – Black Press
10.10.1992 – Mason Ruffner (US)
16.10.1992 – Steve Wynn (US)
31.10.1992 – Dance With A Stranger
07.11.1992 – DumDum Boys (Rusfritt arrangement)
07.11.1992 – DumDum Boys
14.11.1992 – Black Press
21.11.1992 – Bel Canto
28.11.1992 – Groupa (S)

26.01.1991 – Il Mistero Buffo
01.02.1991 – De Press
05.02.1991 – Eric Andersen og Jonas Fjeld
09.02.1991 – Rubel & Beat og Femi Gange
22.02.1991 – Backstreet Girls / T-Zers
01.03.1991 – Jan Eggum m/ band
08.03.1991 – Einmal Kommt Die Liebe
05.04.1991 – Jokke & Valentinerne / Ju Ju Rekvilefs
13.04.1991 – Mojo Nixon (US) / Ostepot
17.04.1991 – Bjelleklang
20.04.1991 – Marie Bergman (S) / Lasse Berghagen
27.04.1991 – Alan Haynes (US)
24.08.1991 – Rovers
31.08.1991 – Le Petit Fiers (FRA) / support: Russian Amcar Club
07.09.1991 – 1/2 Times
12.09.1991 – Bendik Hofseth
14.09.1991 – Thin White Rope (US) / Skopuss
28.09.1991 – Jan Eggum
02.10.1991 – Swell (US)
05.10.1991 – Pat Mears
12.10.1991 – Still Hot Band
19.10.1991 – Anne Grethe Preus
02.11.1991 – deLillos
09.11.1991 – Tre Små Kinesere
16.11.1991 – Kroa 20 år m/ Bøyen Beng og Kultores
23.11.1991 – Bel Canto / support: Munch
30.11.1991 – The Lust-O-Rama / Niki Lauda

13.01.1990 – 99th Floor
20.01.1990 – Fra Lippo Lippi
27.01.1990 – R&B Express
07.02.1990 – Johnny & The Roccos (SCO)
10.02.1990 – Bad Manners (UK)
24.02.1990 – Anne Grethe Preus
03.03.1990 – Mercury Motors
10.03.1990 – Jokke & Valentinerne
17.03.1990 – The Black Velvet Band (IRL)
24.03.1990 – Tailgators (US)
28.03.1990 – Ole Paus
30.03.1990 – Stockholms Negrer (S)
21.04.1990 – Rock Maraton
25.04.1990 – Tom Principato (US)
28.04.1990 – Fatal Flowers (NL)
25.08.1990 – Barbie Bones
07.09.1990 – Matchstick Sun
15.09.1990 – Rovers
21.09.1990 – DumDum Boys
27.09.1990 – Jonathan Rickman (US)
29.09.1990 – Silver King Band (US)
05.10.1990 – Notodden Blues Band
10.10.1990 – Lars Klevstrand
13.10.1990 – The September When
17.10.1990 – Einmal Kommt Die Liebe
20.10.1990 – Eplebeat
24.10.1990 – Lars Klevstrand
27.10.1990 – deLillos
03.11.1990 – CC Cowboys
16.11.1990 – Ompakara
24.11.1990 – Tre Små Kinesere / John Ivars

Program

9 Des.
Dørene åpner kl. 20:00 , konsertstart kl.21:00, Inngang: 150,-/290,- eksl. bill.avgift